Poddasza charakteryzują się tym, że latem, gdy mocno operuje słońce to bardzo mocno się nagrzewają. W celu rozwiązania tego problemu proponujemy Państwu rolety do okien dachowych naszej produkcji.

Na poddaszu często mamy sypialnię, łazienkę lub małe biuro. W lecie te pomieszczenia bardzo się nagrzewają, a w zimie ucieka z nich ciepło. Zakup rolet do okien dachowych dobrej jakości pozwoli uchronić nas przed tymi niedogodnościami.

Roleta dachowa naszej produkcji będzie idealnie pasowała do Twojego okna dachowego. Poznaj zalety naszych rolet do okien dachowych:
  • aluminiowe profile w trzech kolorach: biały, srebrna anoda i sosna,
  • tkanina 100% zaciemniająca z aluminiową powłoką z zewnątrz, która odbija promienie słoneczne, dzięki czemu zdecydowanie obniża temperaturę pomieszczenia,
  • prosty montaż, który nie powinien zająć więcej niż 10minut - potrzebujemy jedynie wkrętarkę lub śrubokręt.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aby w prosty sposób dowiedzieć się jaki mamy typ okna, należy odczytać symbol z tabliczki znamionowej znajdującej się na ruchomej ramie okna.

W przypadku braku tabliczki znamionowej (zwłaszcza w oknach starszego typu) należy zmierzyć okno wg rysunku znajdującego się tutaj i podać nam tę informację telefonicznie lub mailowo, a my dopasujemy właściwą roletę do Państwa okna.

 
 

 

Rolety do okien dachowych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl