Plisy dachowe i nie tylko — skuteczna ochrona przed słońcem

Plisy dachowe zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem. Oferujemy modele inwazyjne, bezinwazyjne oraz o nietypowych kształtach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Oferta

Największą zaletą plis jest możliwość zasłonięcia nimi dowolnej części okna. W przeciwieństwie do tradycyjnych rolet zaciemniających można zwinąć jednocześnie ich górną i dolną część, zostawiając pasek o dowolnej szerokości i w dowolnym położeniu. Jeśli chcą Państwo połączyć solidną ochronę przed słońcem ze stylową ozdobą, plisy dachowe oraz okienne są strzałem w dziesiątkę!

Oferujemy modele:

• bezinwazyjne — montowane na zaczepach, które tworzą niewielką przestrzeń między osłoną a szybą. Polecamy je do takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka, ponieważ woda z osadzającej się pary nie będzie miała miejsca, żeby się zbierać. Prosty demontaż ułatwi czyszczenie okien,

• inwazyjne — przymocowanie plisy do ramy okna zapewnia większą stabilność całej konstrukcji. Dzięki temu produkt nie będzie przeszkadzał przy otwieraniu,

• o nietypowych kształtach — przeznaczone do pomieszczeń, w których kształt okien odbiega od standardowych wymiarów. Zapewniamy darmowy pomiar i wycenę.

Plisy są sterowane za pomocą ruchomego uchwytu. Wystarczy kilka chwil, żeby dopasować poziom zaciemnienia do własnych potrzeb. Profile i mechanizmy wykonujemy w kolorze białym, szarym oraz czekoladowego brązu. Aluminiowy profil gwarantuje wytrzymałość systemu, a sznurki dobrane pod kolor tkaniny – elegancki wygląd.

Plisy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl