Producenci
Z jakich materiałów mogą być wykonane żaluzje okienne?
Z jakich materiałów mogą być wykonane żaluzje okienne?

Miejsce, w którym mieszkamy, powinno być naszym azylem, w którym każdy, nawet najdrobniejszy element, jest dobrany z najwyższą starannością. Ważnym czynnikiem jest m.in. ilość światła, jakie wpada do poszczególnych pomieszczeń i ogólne poczucie prywatności. Istotne są więc żaluzje zasłaniające okna. Z jakich materiałów mogą być one wykonane? I jak wybrać je tak, by służyły nam długo i efektywnie?

czytaj całość »
Co jest co? Zasadnicze różnice między roletami a żaluzjami
Co jest co? Zasadnicze różnice między roletami a żaluzjami

Rolety i żaluzje - czy potrafiłbyś wskazać podstawowe różnice występujące między nimi? Oba te elementy są często mylone, głównie dlatego, że spełniają podobne funkcje. Różnią się jednak w zakresie konstrukcji, zapewnianej ochrony i konserwacji. Warto poznać ich cechy szczególne, by znaleźć odpowiedź na pytanie: jakiego produktu potrzebuję w swoim domu? Co lepiej spełni moje oczekiwania: żaluzje, czy rolety? Dowiesz się tego z naszego artykułu! 

czytaj całość »
Rolety w kasecie czy wolnowiszące - które z nich wybrać?
Rolety w kasecie czy wolnostojące - które z nich wybrać?

Klimat przestrzeni, w której żyjemy, zależy od wielu - niekiedy drobnych - elementów. Ważnym czynnikiem są m.in. rolety, które oprócz doskonałego designu muszą spełniać wiele funkcji. Jeśli zastanawiasz się, jaki model wybrać, nasz artykuł jest dla Ciebie. Czym różnią się rolety wolnowiszące, od modeli w tzw. kasecie? Jakie są zalety obu rozwiązań? I na którą opcję warto się zdecydować?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl