Żaluzje pionowe — doskonała ochrona prywatności

Żaluzje pionowe mogą zakryć całe pomieszczenie od podłogi aż po sufit. To prosty i skuteczny sposób na oddzielnie jednego wnętrza od innych i zapewnienie pełnej prywatności. Mogą je Państwo zamówić na wymiar również w naszej firmie.

Poznaj naszą ofertę żaluzji pionowych

Żaluzje pionowe skutecznie uniemożliwiają zajrzenie do pomieszczenia, dzięki czemu są często wykorzystywane w biurach, gabinetach lekarskich oraz hotelach. Jednocześnie ich wygląd sprawia, że świetnie się nadają do optycznego powiększenia wnętrza.

Regulacja dostępu światła za pomocą wertikali jest bardzo prosta. Wystarczy pociągnąć za sznurek i ustawić je pod kątem odpowiednim do potrzeb. Jeśli zajdzie taka potrzeb,a bez problemu uda się całkowicie zaciemnić pomieszczenie, stworzyć cień lub lekko rozproszyć światło.

Żaluzje pionowe są także przyjazne alergikom. Dzięki pokryciu ich specjalnymi środkami kurz nie osiada na wertikalach tak bardzo, jak na innych materiałach. Jednocześnie tkaniny można szybko wyczyścić za pomocą mokrej gąbki. Inną opcją jest oddanie ich w ręce specjalistów, co gwarantuje całkowitą czystość i świeżość.

Wertikale montujemy do ściany lub sufitu. Dzięki temu są bardziej wytrzymałe od żaluzji aluminiowych i innych modeli poziomych. System polecamy osobom, które korzystają z okien o dużej powierzchni.

Oferujemy różne kolory i wzory, dzięki czemu z łatwością zaaranżują Państwo swoją przestrzeń zgodnie z upodobaniami. Odpowiednio dobrany styl żaluzji pionowych całkowicie odmieni atmosferę panującą w pomieszczeniu!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Żaluzje pionowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl